Üçbaşak Kültür, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Münasip aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye başladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve kültür kolünün giderek çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca kültür kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile hareketli ve mecallü kişi kaynağına sahip olan Üçbaşak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kadir sağlayan Üçbaşak Kültür; dolu Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Mütemadi tekâmül ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem emlak içre hem de emlak dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yarar ve muvazeneli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve haklı bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor sarf ederek çok elan esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan lüks meyve ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan semereli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan semereli hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açıkça bir hendek kazısına terhis etmek kucakin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Dal yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden üstlenmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabil alanlara terhis etmek kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir ilgilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birmebzul ataşmanla da kocaletilebilir. Ana dahişenler genellikle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik portörlara için nispeten ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması nöbetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği devran hayvanın benzinü ve etinden semere alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları hiç seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylelikle elan lüks semere almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Karma Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı gösterişli ve semereli bir zirai üretim kucakin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı kucakin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi kucakin zirai dış satım noktasında Üçbaşak Kültür olarak bütün çalışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir