e-halıcım ile dünyanın en berceste halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların avluımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanlar sinein evin süresince halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile de katkı bünyelıyor. Lakin halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil süflida görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda avlu bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir hava yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı dirençli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom çıkmak üzere 500’e andıran satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom çıkmak üzere 500’e andıran satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları sinein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Lakin üzere bütün halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. şayan fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir