www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’de en sağlıklı hareketli okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa nazir şekilde, canlı okey oyunlarına sulplabilirler. Belirli bir müddet zarfında en çok puanı toplayan koca, oyunu kazanır. Bunun yanı aralık, biryoğun hareketli tatbikat da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her evetşfecir insanoğlunun körpeuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve dingildemek ücretsizdir. Bir künde oynamayı aylamak çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Başka hangi hareketli okey icraatı var?
 • En popüler icraat nelerdir?

Mynet Okey, hareketli cihazlarda indirilebilen en popüler takım okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı künde modu bulunmaktadır ve lüzum rüfekaınızla lüzum yadlarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem de IOS cihazlar için mevcuttur.

Okey Plus, üzere her okey oyuncusunun alışkın evetğu bir künde unvanına sahiptir. Başarılı bir tatbikat olan Okey Plus, 4 milyondan fazla âdem tarafından indirilmiştir. İki seçeneği vardır: normal okey ve tur okey. Hem Android hem de IOS için uyumludur.

Pratik İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Hareketli okey dingildemek imdi çok daha amelî ve daha ucuza dünyalık oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden sefalı hareketli icraat arasında seçim yaparak okey keyfini evetşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Berkl, Ödüller Kazan!

Okey, Türk ekinü için son sıcaklıkölçer önemli bir künde haline gelmiştir ve binlerce âdem tarafından oynanmaktadır. Okey, alelumum hempalarla beraber evde oynanır, ancak online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla omuz omuza, ancak canlı okey oyna seçeneğine ehil olan biryoğun farklı platform da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının kabiliyetlerini göstermeleri için tam bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller isabet şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Berklın ve Ödüller Kazanın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına karışmak için biryoğun farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr gibi biryoğun farklı platform, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar alelumum sınırlı bir ücret hakkındalığında düzenlenirken, temelı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her mevsim ödül içermese de, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından faydalıdır.
 • Canlı okey turnuvalarına karışmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve kabiliyetlerini geliştirmelerine olanak teşhisr. Antrparantez turnuvalarda ödül isabet şansı, insanların bu turnuvalara taalluk göstermelerinin temel nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Almak İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında başarılı olmanın en sağlıklı yollarından biri, okey dingildemek için lüzumlu olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir vesair önemli faktör ise, okey oyuncularının son sıcaklıkölçer sabırlı ve dikkatli olmasıdır. Okey oynarken sabırlı yapamamak, oyuncuların doğruca hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı olur.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına sulplmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini geliştirmeli ve vesair oyuncuların hamlelerini daha sağlıklı anlamak için rakipleri çözümleme etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına karışmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda kabiliyetlerini ve stratejilerini geliştirmelerine de yardımcı evet. Bu nedenle, herhangi bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına sulplmayı denemeli ve ödülleri isabet şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey dingildemek isteyenlerin internete yönelmesiyle omuz omuza, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu koca, evlerinden çıkmadan okey oynama fırsatını rahatlıkla bulabiliyor. Üstelik temelı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu kırda, www.okeydeyim.com.tr gibi biryoğun online okey platformunu keşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr gibi siteler, en sevilen masa oyunlarından biri olan okeyi internet üzerinden oynamanın en amelî yolu haline geldi. Bu sitelerde, hareketli telefonlar evet da bilgisayarlar marifetiyle okey dingildemek olabilir. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da mevcut. Antrparantez, yol sırasında evet da beklerken mevsim öldürmek için ideal bir künde okey.

 • Okey Club
 • Desise Salonu
 • Mynet Okey
 • Desise Gemisi
 • Tümü Okey

Bu siteler arasında Okey Club, en popüler seçenekler arasında iz almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle konkurabilirsiniz. Malumat konkurmaları, çekilişler gibi etkinlikler de burada düzenleniyor. Antrparantez, yeni üyelere ücretsiz okey oynama fırsatı da sunuluyor.

Desise Salonu ise, künde oynarken kazanabileceğiniz ödülleri çitndıran bir kent olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi bürümek da olabilir. Kendi künde salonunuzu oluşturabilir ve rüfekaınızla okey oynayabilirsiniz.

Site Özellikleri Ücretli mi?
Desise Gemisi Yoldaş zihayatsı zeminı ile dikkat çeker Hayırlı
Tümü Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Hayırlı
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce künde seçeneği vardır Ha (sınırlı seçeneklerde)

Levha üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri de mevcut olsa da, temelı sitelerin sınırlı seçenekleri için ücret talep ediyor. Bu nedenle önceden muayene yapmakta kâr var.

Bu sitelerde okey oynarken, zamanınızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven âlem, bu sitelerde kendi seviyesine yaraşıklı rakipler ile rahatlıkla konkurabilir.

Okey Elbette Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk ekinünde olabildiğince popüler bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun baz amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belli bir düzen zarfında dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nasıl oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte tüm detaylar.

Okey Oyna: Okey dingildemek için öncelikle bir grup okey taşı ve minimum iki aktris gerekmektedir. En fazla dört oyuncuyla da künde oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye mütebaki taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “yular taşı” olarak adlandırılır. Desise başlar ve her aktris sırayla taş alıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 pare seçerek belli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, herhangi bir renk evet da ölçü üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr gibi künde sitelerindeki gibi sıralanır ve vesair oyuncularla savaşım edilir.

 • Okey taşları renklerine bakılırsa dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mai ve yağız
 • Okey taşları hatta skorlarının da tesiri altında tutulur ve toplamda 106 pare olan taşlar, her renkte 13 pare skorlı taş ve aralarında joker okeyi skorlan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu için temelı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Bir numara alelade taş çbürümek, daha fazla hamle şansının olması mazmunına gelir.
 2. Taşları daha hızlı dizmek için iki göz bırakarak tahsil tamir etmek.
 3. İlk hemen skorlı taşlar var ise, bu taşları dercetmek ve indinde okey taşı bulunamıyorsa bu skorlara bakılırsa düzen tasarlamak.
Okey Taktikleri Desise İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Için Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı olabilir evetğunca kullanmaya çalışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin özge oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, izlemsel bir şekilde taşların yerleşimini dokuman.

Okey, dörtköşe hengâm savmak için olabildiğince ideal bir oyundur. Bu nedenle “Okey Elbette Oynanır?” kafalıklı kırmızdan yararlanarak, okey oynamaya kafalayabilirsiniz.

okey oyna
mobil okeye giriş yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir