Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının kızılışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme hazır para sistemi ile Ödeme hareket etmek talip kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışveriş maslahatlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun cepheı silsile iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu maslahatlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği kemiksiz kâin kredi kartları ara buluculığı yardımıyla olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Peşış Soruşturma
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden kâin yoğaltıcı gruplarının kızılışveriş kızılışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının kredi ve vezneci kartı yöntemi ile kızılışveriş yapmayı yeğleme ederken kredi kartı ve vezneci kartı yoksuz kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri yeğleme ederek kızılışveriş yamayı yeğleme paha.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya çıbanladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanmak ister. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi iz alan e- tecim şirket yerleri ulaştığı nişane kesime bir yeni saf henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine iz vererek, nişane kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.