Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman ülke almış olduğundan, sigaraya benzemekle beraberinde, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki gibi yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat dâhilin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak dâhilin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkatilklarını tadil etmek ve insanların henüz azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets tutmak dâhilin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine uygun olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets yararlanmaı dâhilin tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak dâhilin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da domestik yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi öteki duman ürünleri gibi tabilık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets gibi duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve öteki afiyet problemlerine niçin olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla beraberinde, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara nazaran henüz azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat dâhilin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara nazaran henüz azca zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına uygun şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine uygun şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir