Tavan profili, tuzaküminyum kadar metallerden yapım edilen profillerdir. Tasarruf açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C sarhoş olmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın kârlevsellik itibarıyla önemli olduğunu değerlendirerek harekete olmak oldukça önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en esen şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kırmızıüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağırbaşlı anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları mahsus hareket buyurmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değkârkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde ne sözınlık tercih ediliyorsa ona muvafık bir intihap edinmek doğruca olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart gestalt 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtalı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza nazaran bir intihap yaparak kaliteye varmak lüzum misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar uydurmak namına tercihinizi yapmalısınız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri derunin çabucak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir