Yat Kiralama
Yat isticar, yata eklenmek talip fakat yat yutmak istemeyen eşhas tarafından çok sıklıkla yeğleme edilmektedir. Yat isticar ustalıklemi her saat hem meşakkatli hem bile erinçli ve asude bir dinlenme kalmak derunin son aşama elzem bir konudur.
Yat isticar ustalıklemi konstrüksiyonlmadan önce kesinlikle bir dinlenme planlandığı konusunda bir fikir sahibi olunmalıdır. Örneğin, kol halinde dinlenme konstrüksiyonlacaksa ona nazaran teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile yakışır bir güzergah belirlenir yahut tekrar kişilerin zevkine yakışır DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kadar hizmetler belirlenir.
Türkiye derunin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı açmak derunin 1960’lı yıllarda vürutmeye mebdelamıştır.
Esas olarak 5 çtay yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Grup halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar ustalıklemi Türkiye derunin bayağı yeğleme edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 esas mebdelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Tüm mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’bile en çok mai sefer derunin yeğleme edilmektedir. Ilenmeşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mai turlar derunin kullanılmaktadır. Trol teknelerine abdesthane ve kamaralar ve asayiş hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda mebdelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olabilir. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 titrem kullanma suyu, mendebur akarsu derunin tank ve herkesin rahatça sığabileceği asude kamaları vardır.
2010’lu yıllarda meydana getirilen bir taharri mai yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok elan çokça yeğleme edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Kiralama
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’bile yaşkocaoğlanp mai tuğra binmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Büyük ve önde gelen yat firmalarının sunduğu hizmetler sayesinde 20 yıldır yaşamımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan kadar dinlenme bölgelerinde dinlenme açmak isteyenlerin bayağı çok yeğleme etmiş olduğu bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir dinlenme evetğundan karada tatile gitmekten çok elan çokça yeğleme edilir.
Mai sefer açmak derunin yat isticar ustalıkleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında sual ustalıkareti olan kişilerin, mai sefer hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara bandajlanması katkısızlanabilir.
Ayrıca bütçeye nazaran İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölükükremek, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların uslu uslu gezilerek çok enfes bir dinlenme yapabilir.
Bu usul üzerinde hem son aşama kullanılmamış olan koylarda kükremek, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme okazyonı elde edebilirsiniz hem bile görev görev karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir dinlenme yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Kiralama
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’bile en çok yeğleme edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar bayağı sıktır çünkü yurtdışından gelen seyyah skorsı bayağı fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğayevi baş mebdea oturmak derunin bu yola bayağı çokça mebdevurur. Bu turistler sayesinde yurttaşlarımız da mai dolaşma aldatmaışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 sene önce mai dolaşma dendiğinde Bodrum’da bile çok çokça yeğleme edilmezdi fakat son 5 senelik vetirete bundan sonra kâinat mai tuğra çıkmaya mebdeladı.
Yat isticar hizmeti sunan firma arayışı fail eşhas her firmayla mezhepmelidir ki verilen hizmetin muteber oluşu konusunda mutlak soyılar oluştıynet mebdelasın.
Özellikle Bodrum’dan mebdelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri izleme edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti konstrüksiyonlabilir. Bu usul gidilirken görülecek koyların katı çoğunda belki 2000 sene sonrasında ilk yol bir insanoğlunun ayaklar bileğecek durumda mümkün. Her yer hem çok kullanılmamış hem aşırı katıksız güzellikler barındırmaktadır.
Grup halinde iş yahut sosyal arkadaşlarla, uslu başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler derunin akılalmaz keyif verici bir dinlenme yaşanabilir. Hassaten bu dinlenme konstrüksiyonlırken periferiya çıktığınız yerlerde tün çakerüplerine, leziz kükremek ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek dinlenme sürenizde maksimum dörtköşe hengâm geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

bodrum yat kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir